Kripto Bien

Binance’dan SHIBA ve 2 Altcoin için Açıklama: Askıya Alındı!

08.06.2022
56
Binance’dan SHIBA ve 2 Altcoin için Açıklama: Askıya Alındı!

En büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Shiba Inu (SHIB) ve iki altcoin’e yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Binance tarafından yapılan açıklamaya göre, Elrond (EGLD) ağındaki para çekme ve yatırma işlemleri geçici olarak askıya alındı. Stellar Lumens’in (XLM) ise ağ güncellemesini destekleyeceğini açıklayan Binance, belirli miktarda SHIB’in, SHIB stake edenlere dağıtılacağını da duyurusuna ekledi.

Binance, EGLD Coin’i Geçici Süreliğine Askıya Alıyor

Elrond (EGLD), dün ağındaki bir güvenlik açığı nedeniyle yaklaşık 1.6 milyon dolar değerinde coin kaybetti. Durumun Binance tarafından da dikkat çektiği öne sürülerek ağdaki para çekme ve yatırma işlemleri geçici süreliğine askıya alındığı duyuruldu. Binance, Elrond ağının güvenli olduğuna kanaat getirdiğinde Elron (EGLD) ağındaki para çekme ve yatırma işlemlerini yeniden başlatacağını duyurdu.

shiba

Binance, SHIBA Ödülü Dağıtacak

Binance, kullanıcılarının Blockchain ekosistemi hakkında bilgi edinecekleri dersleri ve testleri tamamlayacak kullanıcılarına 45.000 SHIB coin dağıtacağı Binance Learn & Stake’i yakında başlatacaklarını da duyurularına ekledi.

SHIBA ödülleri, 150 gün boyunca otomatik olarak stake edilecek. Kullanıcılar da yıllık bazda yüzde 100’lük getiri oranının keyfini çıkarabilecek. 9 Haziran 2022, Türkiye saati ile 10’dan sonra bir Binance hesabı açan ve müşteri tanıma (KYC) sürecini tamamlayan tüm yeni kullanıcılar, söz konusu tarihin ardından sınavı tamamlayabilecek.

Stellar Lumens (XLM) Ağ Güncellemesi Binance Tarafından Destekleniyor

Binance’ın bir diğer duyurusuna göre kripto para birimlerinin en eskilerinden olan XLM’nin ağ güncellemesini destekleyeceğini açıklaması oldu. Stellar Lumens güncellemesi, 8 Haziran 2022, Türkiye saati ile yaklaşık 18’de gerçekleşecek. XLM para yatırma ve çekme işlemleri ise yaklaşık olarak 17’den itibaren askıya alınmaya başlayacak.

Binance, ağ güncellemesi sırasında XLM ticaretinin etkilenmeyeceğini söylüyor. Borsa, “Binance, hesaplarında XLM bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır,” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.