deVere Group CEO’suna Göre Bitcoin (BTC) Önemli Bir Yükseliş Bekliyor

Finansal danışmanlık firması deVere Group'un CEO'su, kripto piyasasındaki gerileme dibe yaklaştıkça Bitcoin'in (BTC) yıl içinde toparlanacağını ifade etti ve güzel bir yükseliş kaydedeceğini söyledi.

Abone Ol

Nigel Green, yeni bir şirket blog gönderisinde, Bitcoin’in amiral gemisi kripto varlığın tarihteki en uzun haftalık kaybetme serisini kırmasından sonra 2022’nin son çeyreğine kadar önemli bir sıçrama görme yolunda olduğunu söyledi.

GREEN’İN BITCOIN BEKLENTİLERİ

“Fiyat toparlanması başladı, muhtemelen kripto alaycıları ve BTC saldırganlarını çok üzdü. Yakında dünyanın önde gelen dijital para birimi için yılın dördüncü çeyreğinde önemli bir sıçramaya yol açacak bir boğa koşusu göreceğimize inanıyorum.”

Nigel, BTC fiyatının neden yakında toparlanacağını düşündüğünü açıklıyor.

“Dipin yakın olduğuna dair iyi bir gösterge, izleme hizmetlerinin ‘içeridekilerin’ bir satın alma çılgınlığı içinde olduğunu ortaya çıkarmasıdır. Uzun vadede zenginlik yaratmak ve büyütmek için kaliteli şirketlerdeki hisselerini artırmak için makul değerlemelerden yararlanıyorlar. Yatırımcılar daha riskli varlıklara geri döndükçe, Bitcoin borsa rallisinden faydalanacak.”

Nigel ayrıca yatırımcıların kripto varlığını geçerli bir değer deposu ve enflasyona karşı bir korunma olarak gördüğü için BTC’nin tekrar yükseleceğini düşünüyor.

bitcoin

“Ayrıca, yatırımcılar Bitcoin’i giderek dolara alternatif olarak görüyorlar. ABD hükümeti, pandemi sırasında ekonomisine hararetle dijital dolar eklemeye, değerini seyreltmeye, ancak BTC’nin uzun vadeli beklentilerine katkıda bulunmaya başladı.”

Nigel, BTC’nin yıl sonuna kadar uçacağını ve rallinin büyük kurumsal yatırımcıların yatırımlarıyla destekleneceğini ifade etti.


Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: kriptobien.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. kriptobien.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya kriptobien.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle kriptobien.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: kriptobien.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu