Kripto Bien

Video Oyun Devi Atari, Pixels ile Ortaklık Başlattı

07.12.2022
46
Video Oyun Devi Atari, Pixels ile Ortaklık Başlattı

Video oyun devi AtariNFT girişimleri kapsamında baskı şirketi Pixels ile ortaklık başlattığını duyurdu.

Küresel ekonominin zorlu bir dönemden geçiyor olması, kripto endüstrisinin de ayı trendine girmesine yol açtı. Ayrıca FTX iflası, ayı trendini körüklemeye yetti. Uzun süredir ayı piyasasının etkisinde kalan kripto yatırımcıları, piyasadan kopmamakta kararlı. Son zamanlarda kripto benimsenmesi ve blockchain girişimlerinde artş gözlemlendi.

Özellikle ülkeler, kripto madenciliği ve blockchain girişimleri kapsamında yoğun mesai harcıyor. Diğer taraftan NFT ve metaverse, sektördeki popülaritesini korumaya devam ediyor. Bu kapsamda oyun devi, NFT alanında yeni adımlar attı. Oyun devi, Pixels ile ortaklık başlattı.

atari

Atari, NFT Tarafında Pixels Baskılarını Kullanacak

Video oyun şirketi Atari, NFT sahiplerine yeni bir özellik getirdiğini duyurdu. Bu özellik, NFT sahiplerinin ürünlerini fiziksel ortama dönüştürebilmelerini sağlayacak. Pixels ile yapılan ortaklık sonucunda, video oyun devi NFT koleksiyonu çerçeveli baskıya ve postere dönüştürülebilecek.

NFT sahipleri, beş farklı boyutta mevcut olan ürünlerinin fiziksel versiyonlarını oluşturmak için Ethereum cüzdanlarını kullanacak. Bu cüzdan ile birlikte, Atari şirketine ait bir baskı sayfasına bağlanabilecekler.

Pixels CEO’su Sean Broihier“NFT’lerin popülaritesindeki son artışla birlikte, baskı yeteneklerimizi NFT topluluğuna genişletmek doğal bir uyumdu” dedi.

Video oyun devinin 50 yılı olarak adlandırılan NFT koleksiyonu, Eylül ayında piyasaya sürülmüştü.

hakkımızda,hash rate, atari

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.