Binance İşe Alım İçin 2.000 Pozisyon Açtı!

15.06.2022
147
Binance İşe Alım İçin 2.000 Pozisyon Açtı!

İcra Kurulu Başkanı Changpeng Zhao, yaptığı açıklamadasında CEO’su olduğu kripto para borsası Binance‘in işe alım için 2.000 pozisyon açtığını söyledi.

CZ, paylaştığı tweet’te “Super bowl reklamlarına, stadyum isim haklarına, büyük sponsor anlaşmalarına birkaç ay önce hayır demek kolay değildi, ama yaptık. Bugün, #Binance için 2000 açık pozisyon için işe alım yapıyoruz” dedi.

Binance, yeni işler hakkında ek ayrıntılar için Reuters talebine hemen yanıt vermedi.

Binance 2.000’e Yakın İşe Alım Pozisyonu Açtı

Binance’in bu hareketi, yatırımcıların yükselen enflasyonun ABD Merkez Bankası’nı agresif bir şekilde faiz oranlarını yükseltmeye ve ekonomiyi yönlendirmeye zorlayacağı korkusuyla riskli varlıkları terk etmesiyle kripto para piyasasındaki aşırı oynaklığın ortasında geldi.

İlginizi Çekebilir:  2022 Yılında En Çok Kazandıran Altcoinler Hangileri?

Kripto para borsası Coinbase Global Inc Salı günü yaptığı açıklamada, Cryptosphere bir gerilemeye hazırlanan en son şirket olan yaklaşık 1.100 kişiyi veya işgücünün %18’ini işten çıkaracağını söylemişti.

BlockFi ve Crypto.com da yüzlerce kişiyi işten çıkarırken, Meta Platforms ve Intel Corp da işe alımda frene bastı.

Bitcoin Çarşamba günü 18 ayın en düşük seviyesine geriledi, daha küçük tokenleri de beraberinde sürükledi ve kripto borç veren Celsius’un müşterilerin para çekme işlemlerini dondurmasıyla tetiklenen dijital para piyasasında keskin bir düşüşe neden oldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.