Yılbaşında Ethereum (ETH) Kaç Dolar Olacak?

07.12.2022
239
Yılbaşında Ethereum (ETH) Kaç Dolar Olacak?

Kripto para sektörünün lider altcoin‘i olan Ethereum (ETH), 2022 yılı özelinde devasa bir çöküş yaşadı. Birçok yatırımcının çok ciddi miktarda zarar etmesine sebebiyet veren ETH, sektöre olan ilginin azalmasına neden oldu.

Her ne kadar ETH Merge birleşmesi öncesi değerini 2’ye katlamış olsa da, FTX iflası, FED‘in faiz artışları gibi bazı kritik gelişmeler, ETH’de yine çöküş getirdi.

Artık yılın son ayına girmiş bulunmaktayız. Haftalık kapanışlardan ziyade artık ilerleyen günlerde aylık, 6 aylık ve yıllık kapanışlar takip edilecek.

Birçok kripto para yatırımcısı için kabus gibi geçen 2022 yılı son buluyor. Yatırımcılar 2023 yılından umutlu olsa da, resesyon tehlikesi sektörde düşüşlerin devam edebileceğini göstermekte.

İlginizi Çekebilir:  Ethereum ve 2023 Yılındaki Geleceği

İşte Ethereum Yeni Yıl Tahminleri

ethereum-tahmin

Çeşitli teknik analiz göstergeler göz önüne alındığında, CoinCodex’in projeksiyonuna göre Ethereum 25 Aralık noel günü 915 dolardan işlem görecek.

Her ne kadar yatırımcılar 2023 yılına girmeden önce Ethereum’dan yukarı yönlü ataklar bekliyor olsa da, ETH’nin yıllık kapanış öncesi bir çöküş daha yaşaması çok olası gibi duruyor.

Lider altcoin’in yılbaşı günü ise 850 dolar seviyelerine gerilemesi beklenmekte. Bu yapılan tahminler ise birçok yatırımcıyı hüsrana uğrattı.

İlerleyen süreçte 1.000 dolar desteğini kaybetmediği sürece çöküş yaşamayacak olan ETH, bu desteği kaybetmesi ile birlikte ciddi düşüşler yaşayabilir.

Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

hakkımızda,hash rate

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.