Kriptoda Balina Uyarısı Nedir

16.02.2023
214
Kriptoda Balina Uyarısı Nedir

Kripto para birimine yatırım yaparken,endüstrinin temellerini bilmek çok önemlidir. Balina Uyarısı, en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olan otomatik araçlar ve blok zinciri izleme sistemidir. Bu hizmet ücretsizdir, ancak gelişmiş özelliklere erişmek için bir premium abonelik gerektirir. Bu sisteme aşina değilseniz, kripto piyasasında şeffaflık sağlamak için çalışır. Kripto portföyünüzde en bilgili kararları vermenize yardımcı olacak büyük işlemler ve otomatik araçlar hakkında raporlar sağlar.

Büyük kripto işlemlerini takip eden bir hizmettir. Balina Uyarısı’nın ücretsiz uygulaması, kullanıcıların hileli işlemleri tespit etmek için büyük kripto değişikliklerini takip etmelerini sağlar. Hizmet ücretsizdir ve halkı bilgilendirmeye adanmıştır. Şirket kısa süre önce, geliştirilmiş dolandırıcılık tespiti ve dolandırıcılık takibi için daha gelişmiş analizler içerecek olan platformun ikinci sürümünü duyurdu. Ayrıca blok gezgini’ni güncelleyecek ve bilinen adresleri belirleyecektir.

İlginizi Çekebilir:  Kripto Para Arbitrajı Nasıl Çalışır?

Sistem ücretsizdir ve kullanıcıların majorcrypto işlemlerini gerçek zamanlı olarak takip etmelerini sağlar. Fonların gönderildiği tarih, tutar ve yeri içeren işlemin bir önizlemesini sağlar. Bir kullanıcı canlı görüntülemeyi etkinleştirmeyi seçebilirverilerin ve yeni büyük aktarımlardan haberdar olun. Bu hizmet şu anda Bitcoin, Ethereum ve Litecoin dahil olmak üzere birçok popüler kripto para biriminin önizlemelerini sunmaktadır. Bu tür işlemlerle ilgili bildirim almayı da tercih edebilirsiniz.

Büyük kripto para transferlerini gerçek zamanlı olarak izler ve bunları tekdüze biçimde kaydeder. Veritabanları,yapay zeka ve binlerce bilinen adres. Bir balina büyük bir transfer yaptığında, bunun bir önizlemesi Twitter’a gönderilecektir. Bu özellik, kripto piyasalarındaki en son güncellemelerden haberdar olmanızı ve haberdar olmanızı sağlar. Ayrıca hangi kripto para birimine dikkat edeceğinizi de seçebilirsiniz. Ve siz hazır bu işteyken, neden Whale Alert’e abone olmuyorsunuz?

İlginizi Çekebilir:  VİOP Kapsamı ve Merak Edilenler

Bu araç yatırımcılar için faydalı olsa da, aynı zamandabüyük kripto para birimi işlemlerini izlemenin harika bir yoludur. Blok zincirinde günde milyonlarca işlemi izler. Bir balina avcısı, büyük işlemler hakkında sizi bilgilendirir. Bu özellik sayesinde, bir kripto para biriminin büyük hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz. Sistem ücretsiz ve kullanımı kolaydır. Bunun için tek gereklilik bir web tarayıcısıdır. Twitter veya Telegram’dan takip edebilirsiniz.

Balina Uyarısı milyonlarca günlük blockchain işlemini izler. API seçenekleri, özel uyarılar ayarlamanıza ve favori kripto para birimlerinizi izlemenize izin verir. Buna ek olarak, en iyi 100 ERC-20 jetonunu izler. Hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanızbüyük kripto işlemleri, bir blockchainproject’in hazinesini takip edebilir ve anında güncellemeler alabilirsiniz. Bunlar Balina Alarmının birçok özelliğinden sadece birkaçı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.