Kripto Para Birimleri Hakkında Haberleri Nereden Okuyabilirim

16.02.2023
272
Kripto Para Birimleri Hakkında Haberleri Nereden Okuyabilirim

Kripto para alanındaki en son gelişmeleri merak ediyorsanız, en son haberleri çeşitli yerlerden okumalısınız. Her zaman ortaya çıkan birçok yeni yayın var. Ama haberleri nerede okuyabilirim?kripto para birimleri? Bu makale size en popüler kaynaklardan bazılarına genel bir bakış sunacaktır. Ayrıca hangilerine abone olacağınızı seçmenize de yardımcı olacaktır. Ayrıca ayda 120 dolara mal olan Genesis gibi premium bir hizmete de kaydolabilirsiniz.

Messari

Çok çeşitli kripto para birimi haberlerini bir araya getiren araştırma merkezli bir yayındır. 2018 yılında kuruldu ve araştırma anlayışlarına, piyasa verilerine ve duediligence’a odaklanıyor. Yüzlerce kripto para biriminden büyük temel metrik veri kümelerine sahiptir. Çoğu yayından daha nüanslı metrikler sunar ve madenciliği, portföy riskini ve daha fazlasını çevreleyen verileri görüntüler. En popüler projelerden bazılarının incelemeleri ve derecelendirmeleri var ve Messari,başka bir saygın yayın olan OnChainFX tarafından satın alındı.

İlginizi Çekebilir:  WPForms

kripto para haberleri

DailyCoin Kripto Para Haberleri

Güvenilir bir kripto bilgi ve analiz kaynağıdır. TodayOnChain başka bir iyi bilgi kaynağıdır veher türlü kaynaktan makaleler içerir. Haberleri toplamak ve yayınlamak için bir automatedscript kullanır. En son trendlerden haberdar olmak için haftalık bültenlerini takip edebilirsiniz. Kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bloglarına göz atın. Konuyla ilgili çok sayıda makale bulacaksın.

TodayOnChain

Cyripto para birimi haberlerini okumak için harika bir yerdir. Bu site, çeşitli madeni paralar ve ikolar hakkında makaleler yayınlamanın yanı sıra abonelerine bir bülten de sunuyor. Kriptoya odaklanmasıyla TodayOnChain, en son kripto ve blockchain haberlerine ayak uydurmak isteyenler arasında popüler bir seçimdir. Yeni madeni paralar için piyasadaysanız ve piyasadaki en son gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bu web sitesine göz atmaya değer.

İlginizi Çekebilir:  WPForms

www.kriptobien.com,blockFi,nft, ada,bitget

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.