AVAX Fiyat Analizi: Düşüşlerden Kârlı Çıkar Mı?

14.06.2022
160
AVAX Fiyat Analizi: Düşüşlerden Kârlı Çıkar Mı?

Nisan ayında 100 doları gören AVAX’ta düşüş gösteren altcoinlere dahil. Peki AVAX, bu düşüşlerden ne kadar kârlı çıkabilir? İşte sizler için hazırladığımız AVAX fiyat analizi.

AVAX Fiyat Analizi

Avalanche’ın (AVAX) 20 günlük EMA (24 $) ile 21 $’lık kritik destek arasındaki dar aralık ticareti, 11 Haziran’da aşağı yönlü olarak çözüldü. Bu, düşüş trendinin yeniden başladığını bizlere gösterdi.

Satış ivme kazandı ve 12 Haziran’da 18$’daki desteği yarıp geçti. 15$’da küçük bir destek var, ancak bu seviye bozulursa, AVAX/USDT çifti 13$’lık bir sonraki güçlü desteğe düşüş gösterebilir.

AVAX Fiyat Analizi: Düşüşlerden Kârlı Çıkar Mı?

AVAX/USDT daily chart. Source: TradingView

Düşen hareketli ortalamalar satıcılar için avantaj gösterse de, RSI’daki aşırı satım seviyeleri, satışların yakın vadede aşırıya kaçmış olabileceğini gösteriyor. Bu, 21 dolarlık arz seviyesine bir rahatlama rallisi ile sonuçlanabilir. Boğaların, ayıların kontrolünü kaybedebileceğini belirtmek için fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine itmesi gerekecek.

İlginizi Çekebilir:  Polygon (MATIC) Uzun Vadeli Fiyat Tahmini

Kriptobien.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada AVAX, 15,89 dolardan %5.35 yükselişi ile 16.60 dolardan işlem görüyordu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.