Cardano (ADA) Kurucusundan Kripto Piyasası için Önemli Açıklama

11.06.2022
272
Cardano (ADA) Kurucusundan Kripto Piyasası için Önemli Açıklama

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto ayı piyasalarının tamamen kötü ve kasvetli olmadığını söyleyerek bir iyiye işaret olduğunu belirtiyor.

Yahoo’da! Finans röportajı veren Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto piyasasındaki düşüşlerin teknolojik ilerlemeye elverişli bir ortam yarattığını söylüyor.

“Boğa piyasaları gerçekten sinir bozucu çünkü kimse işbirliği yapmak istemiyor. Çok fazla kaçak avlanma, gerçekçi olmayan ücretler ve gerçekçi olmayan beklentileriniz var. Ayı piyasaları aslında oldukça rahat. Bunlar inşaat bölümleri… Yani bütün gününü geçiriyorsun ve insanlarla konuşabiliyorsun, insanlarla çalışabiliyorsun.”

Hoskinson’a göre, ayı piyasaları sırasında merkezi olmayan finans (DeFi) gibi yeni kripto sektörleri ortaya çıktı.

“Kişisel olarak şu an altı ayı piyasası gibi bir süreçten geçtim. Ve her zaman büyük gelişmeler gördüğünüzde. Akıllı sözleşme devriminin geldiği yer burasıdır. Pek çok DeFi devriminin geldiği yer burası.”

Cardano yaratıcısı, mevcut kripto kışında, endüstrinin bir dizi iyileştirme yapmaya ve bölgeler arası ve sınır ötesi finans kurumları arasında ödeme talimatları göndermek için yeni bir küresel standart olan küresel ISO 20022’nin entegrasyonuna odaklandığını ifade ediyor.

“Özellikle, birçok kişi birlikte çalışabilirlik iyileştirmelerine odaklanıyor: peki ISO 20022 destekli inisiyatif gibi şeyleri kripto para birimi alanına nasıl entegre ederiz, protokollerin ölçeklenebilirliğini nasıl geliştiririz, taşınabilirliği nasıl geliştiririz ve üzerinde çalışmasını nasıl sağlarız? mobil cihazlar, tüketici deneyimini iyileştirin ve son olarak, işlerin yönetişim tarafını nasıl iyileştirebiliriz.

Peki, on milyonlarca kullanıcının deneyiminden sorumlu kimse olmadığında bunu nasıl yönetirsiniz? Dolayısıyla ayı piyasaları bunun olması için mükemmel bir zaman çünkü herkes işine çok daha fazla odaklanıyor ve çok daha işbirlikçi olma eğilimindeler.”

İlginizi Çekebilir:  Binance CEO'su Solana Hakkında Önemli Açıklama Yaptı!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.