Kripto Bien

Coinbase Borsasına 16 Yeni Kripto Para Eklendi!

10.06.2022
74
Coinbase Borsasına 16 Yeni Kripto Para Eklendi!

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, borsasına Ethereum (ETH) altyapısını kullanan 16 yeni kripto parayı Coinbase Custody’e eklediğini duyurdu.

ABD merkezli kripto para borsası yeni bir duyuruda, Ethereum (ETH) üzerine kurulu olan Coinbase Custody soğuk depolama güveninin bir parçası olan 200’den fazla varlık listesine 16 yeni kripto para birimi eklediğini açıkladı.

Coinbase Custody, büyük parası olan kurumsal yatırımcılar için bir saklama hizmetidir. New York Eyaletinde kiralanmıştır ve müşterilere büyük miktarda kripto para depolamak için oldukça güvenli bir yol sağlamak üzere tasarlanmış bir soğuk cüzdan depo sistemidir..

Coinbase Custody’e Eklenen Yeni 16 Kripto Para

Coinbase’den ilk onay alan, kendisini CPU/GPU çözümlerinin Airbnb’si olarak adlandıran merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için bir bilgi işlem gücü sağlayıcısı olan CPUcoin’dir (CPU).

Tüketicilerin tüccarlar ve reklamcılarla etkileşim kurarken verilerini hem korumalarına hem de para kazanmalarına yardımcı olan bir ekosistem olan Carry Protokolünün yerel belirteci CRE bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Solana (SOL) Fiyat Analizi: Solana Yükselir Mi?

Coinbase Custody’ye ayrıca Curve Finance (CRV) üzerine inşa edilmiş bir getiri optimizasyonu merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü olan Convex Finance (CVX) eklendi.

Project Galaxy (GAL), insanların çevrimiçi davranışsal veriler aracılığıyla dijital kimlik bilgilerini toplamasını sağlar. Web3 odaklı proje, “daha ​​iyi ürünler ve daha ilgi çekici topluluklar oluşturmak için açık ve işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi veri ağı” oluşturmayı amaçlamaktadır.

Coinbase Custody’ye katılan bir başka ERC-20 tokeni, açık bir pazar yeri ve akıllı sözleşmeler aracılığıyla blok zinciri madenciliği hash gücünü merkezden uzaklaştırmak amacıyla Web3 interneti için verileri yönlendiren Lumerin’dir (LMR).

Jüpiter (JUP), DApp geliştirme için Gravity, takas edilemeyen jetonları (NFT’ler) basmak ve satmak için Leda pazarının yanı sıra Jüpiter cüzdanı da dahil olmak üzere çeşitli ürünler sunan Singapur merkezli bir projedir.

İlginizi Çekebilir:  Binance CEO'su Solana Hakkında Önemli Açıklama Yaptı!

Merkezi olmayan oracle Nest Protocol (NEST), DeFi için fiyat doğruluğunu sağlamaya odaklanmıştır.

Umee (UMEE), kullanıcıların hem ödünç almalarını hem de ödünç vermelerini sağlayan bir DeFi platformudur.

XSGD, şu anda 0,72 ABD dolarına eşit olan Singapur dolarına sabitlemeyi amaçlayan bir sabit paradır.

HOPR, taşıma katmanı gizliliğini korumak için meta verileri gizleyerek Web3’ün Aşil topuğu dediği şeyi çözmeyi amaçlıyor.

Ayrıca Coinbase Custody listesine, fiyat-arz dengesi sağlamayı amaçlayan Ampleforth (AMPL) DeFi tokeninin paketlenmiş versiyonu olan Wrapped Ampleforth (WAMPL) da katılıyor.

Gizlilik ve ölçeklenebilirlik ekosistemi Oasis Network (ROSE), kendisini gizli akıllı sözleşmeleri destekleyen ilk blok zinciri ağı olarak faturalandıran orta ölçekli bir Ethereum rakibidir.

İlginizi Çekebilir:  Dipten Toplanacak Tek Altcoin: "CARDANO"

Eklenecek son ERC-20 jetonu, kullanıcıları ve içerik oluşturucuları merkezi otoritelerden korumanın yanı sıra ölçeklenebilirlik sınırlamalarını çözerek sosyal medya uygulamalarının doğasını yeniden tanımlamayı amaçlayan bir katman-1 blok zinciri projesi olan Merkezi Olmayan Sosyal (DESO).

Açık dünya metaverse oyunu Highstreet (HIGH), sanal gayrimenkul ve orijinal, sınırlı sayıda üretilen ürünler içeren bir çevrimiçi mağaza sunar. Oyun, standart bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda VR aracılığıyla yapılabilir.

MANTRA DAO (OM), amacı “web 3.0 için topluluk tarafından yönetilen, şeffaf ve merkezi olmayan bir ekosistem oluşturmak için kalabalık bilgeliğinden yararlanmak” olan, merkezi olmayan özerk bir organizasyon DeFi protokolüdür.

Coinbase Custody’ye eklenen son altcoin, “kurum düzeyinde likidite ağı” aracılığıyla merkezi finans ile DeFi arasındaki boşluğu kapatmaya çalışan Alkemi Network DAO (ALK) oldu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.