Kripto Bien

2 Analistten 7 Altcoin ve Bomba Tahminler

12.12.2022
43
2 Analistten 7 Altcoin ve Bomba Tahminler

İki popüler analist, altcoin piyasasına yönelik tahminlerini açıkladı. Michael van de Poppe altı altcoin’e yönelik beklentilerini paylaştı. Javon Mars ise yapay zeka temalı bir kripto parayı merceğine almış gibi duruyor. İşte detaylar…

Michael van de Poppe, altcoin beklentilerini paylaştı

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Binance Coin (BNB) ve Polkadot (DOT) dahil olmak üzere üç altcoin için neler olacağını tahmin ediyor. Öncelikle kripto borsası Binance’in tokeni BNB’nin bir sonraki ayağı ateşlemek için acil direncini kaldırması gerektiğini söylüyor. Aksi takdirde analist, BNB’nin 265 dolardan desteğe geri çekilmesini beklediğini söylüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Bunun için de iki önemli seviye var. 295 dolardaki seviyenin geri kazanılması, devamını tetikleyecektir. İkinci olarak, mümkünse 265 dolar civarında uzun pozisyon bakardım.

bomba 7 altcoin

Birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot’a bakan Van de Poppe, DOT’un uzun vadeli boğalar için bir fırsat sunabileceğini söylüyor. Analist, “Burada ticaretle ilgilenmiyorum, ancak mevcut değerler son derece düşük” diyor. Bunun için “kesinlikle yatırım portföyümle ilgileniyorum” diyor. 6 dolar civarında alım düşünebileceğini aktarıyor.

bomba 7 altcoin

FET, ETH, AVAX da analistin odağında

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise makine öğrenimine odaklı bir proje. Yapay zeka ve Blockchain gibi teknolojileri bir araya getirmeyi amaçlayan Fetch.ai (FET) platformu. Van de Poppe’a göre, geçen hafta yüzde 87’nin üzerinde ralli yapan altcoin, tonlarca güç gösteriyor. İlgilendiği bölgelerin 0.0925 ve 0.079 dolar civarında olduğunu aktarıyor.

bomba 7 altcoin

Bitcoin’e (BTC) gelince, Van de Poppe, kral kriptonun şu anda 17.000 dolarda destek tuttuğunu söylüyor. Analistin grafiğine bakıldığında, BTC için kısa vadeli hedef olarak 18.131 dolara bakıyor gibi duruyor.

bomba 7 altcoin

Diğer yandan analist, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Ethereum’da 1.450 dolar testini beklediğini aktardı. Layer-1 protokolü olan Avalanche (AVAX) için ise 16-17 dolara işaret ediyor. Ancak bu seviyeleri görmesi için AVAX’ın 13.75 ila 14.5 dolar civarını aşması gerekiyor. Litecoin (LTC) için ise 65 ve 71 dolar seviyelerinde giriş olasılığına işaret ediyor. 76 doların aşılması durumunda yükselişin tetikleneceğini öne sürüyor.

CTXC için ivme beklentisi var

Diğer yandan, bir kripto para analisti yapay zeka temalı bir coin’e dikkat çekti. Son 24 saatte Cortex, zirve kripto Bitcoin ve Ethereum ticaretinin sessizleşmesine rağmen %24’ten fazla arttı. Yapay Zeka (AI) temalı altcoin CTXC yazıldığı sırada 0,17 dolardan işlem görüyordu ve piyasa değeri geçtiğimiz Pazartesi gününden bu yana yüzde 24’ün üzerinde artarak 37 milyona ulaştı.

bomba 7 altcoin

Cortex, kullanıcıların açık kaynak geliştirme ile dağıtılmış, merkezi olmayan ve eşler arası bir blockchain ağı üzerinden yapay zeka modellerini paylaşmasına ve kullanmasına olanak tanır. Takma bir analist “Javon Mars”, CTXC fiyatlarının “ivme ile geri döndüğünü” söyledi. Ayrıca yüzde 177’nin üzerinde kazanç öngörüyor, hedefi ise  0,5247 dolar. LunarCrush’tan alınan veriler, CTXC fiyatının son 90 günün en yüksek noktası olan 0,18 dolara ulaştığını ortaya koyuyor.

www.kriptobien.com,blockFi,nft, ada,bitget

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.