Benjamin Cowen Ethereum’da Düşüş Bekliyor

20.12.2022
269
Benjamin Cowen Ethereum’da Düşüş Bekliyor

Son zamanlarda gördüğümüz çöküşler ve yüksek krizler nedeniyle birçok kripto para uzmanı kriptolar üzerinde yeni analizler ve tahminler oluşturmaya başladı. Peki Ethereum (ETH) düşecek mi, Ethereum iflas mı edecek, Benjamin Cowen’in ETH üzerindeki beklentisi nedir?

Ayrıntılara bir bakalım.

Cowen’dan Ethereum Öngörüleri

Alanında uzman olan kripto para analisti Benjamin Cowen, YouTube üzerinden yapmış olduğu paylaşımda ETH’nin %65 oranında düşeceğinin beklentisi içinde olduğunu söyledi.

Kripto para piyasasında son günlerde görülen yüksek krizler, iflas eden coinler ve hızlı fiyat hareketliliği nedeniyle kripto piyasasının gidişatı tahmin edilemiyor durumda.

Yüksek voltaliteye sahip piyasa durumları, FTX borsasının tamamen çökmesi, Terra krizinin oluşması ve çoğu kripto paranın para çekme işlemlerini durdurması nedeniyle Benjamin Cowen piyasa koşullarını örnek göstererek ETH için yüzde 65 oranında düşüş beklediğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir:  Yılbaşında Ethereum (ETH) Kaç Dolar Olacak?

ethereum-benjamin cowen

Kripto piyasasındaki kötü krizler kripto para yatırımcılarını da yüksek ölçüde etkilemiş durumda. Yatırımcılar, son zamanlarda oluşan kötü senaryolar ve yüksek voltaliteler nedeniyle kötü moral ve yüksek korku durumu içindeler.

Ethereum’un düşüşü konusuna odaklanan Benjamin Cowen, “ETH’nin ABD doları karşısındaki değerine ilişkin olarak burada hala bir bacak aşağıda baktığınızı düşünüyorum. Bence bu 400-600 dolar aralığı, son döngüde gördüğümüz aynı değer türünü aramaya başlamak için iyi bir nokta.” sözlerini dile getirdi.

YouTube kanalında 780 bin aboneye sahip olan Benjamin Cowen’in paylaşımda söylediği sözlere baktığımızda, ETH için büyük endişe içerisinde olduğunu ve ETH’nin sosyal risk metriğinin satış baskısının yapılması için hazırlık aşamasında olduğunu göstermekte.

İlginizi Çekebilir:  Binance.US, Ethereum Ticaretinden İşlem Ücreti Kesmeyecek

Benjamin Cowen son olarak “Ethereum üzerindeki krizler yüksek başarıya ulaşırsa ETH çöküşünün %65’le sınırlı kalmayacağını” söyledi.

www.kriptobien.com,blockFi,nft, ada,bitget

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.