Anthony Hopkins NFT Koleksiyonu Kapışıldı

15.10.2022
285
Anthony Hopkins NFT Koleksiyonu Kapışıldı

Anthony Hopkins, NFT ve metaverse teknolojilerine gösterdiği ilgiyle ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz yaz ilk NFT ürününü satın almak istemiş, böylelikle sektör hakkında bilgi edinmişti. Aktör sektöre girerek, çıkardığı NFT koleksiyonu The Eternal’i satışa çıkardı.

Anthony Hopkins NFT’lerine Yoğun İlgi

Ünlü aktör Hopkins, NFT koleksiyonunu pazar yeri OpenSea üzerinden satışa çıkardı. The Eternal Collection başlıklı bu ürünler yaklaşık 7 dakika içinde tükendi.

Koleksiyon içerikleri arasında, kendisine Oscar kazandıran Hannibal Lecter rolünü canlandırdığı filmi Kuzuların Sessizliği yer alıyor. Oyunculuk yaşamındaki performanslarına ve önemli kesitler değinen koleksiyon, yaklaşık bin adetlik eşsiz parçalardan oluşuyor.

anthony hopkins-nft

The Eternal Collection koleksiyonunun yapımcısı Orange Comet Inc oldu. Yapımcı şirketin kurucuları arasında, Dave Broome, eski NFL oyuncusu Kurt Warner ve müzisyenler Gloria ile Emilio Estefan yer alıyor. Los Angeles merkezli NFT ve Web3 odaklı tasarım ajansı ile aktör arasında bir işbirliği yapıldı.

İlginizi Çekebilir:  Meta'da NFT Dönemi Başlıyor

Bu NFT ürünlerini alan yatırımcılar, bir dijital sanat eserine sahip olmanın yanı sıra ilgi çekici haklara da sahip olacaklar. Hopkins ile bire bir brunch, sanat eserinin imzalı fiziksel baskıları ve Hopkins’in ses kayıtları gibi ilgi çekici detaylara erişecekler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.