Cryptomines (ETERNAL) Coin Nedir?

13.12.2022
309
Cryptomines (ETERNAL) Coin Nedir?

Cryptomines, oyuncuların madencilik gücü elde ederek ilerlediği bir NFT PlaytoEarn oyunudur. Metaverse coin evreninde oynanan bilimkurgu türünde olan bir oyundur.

ETERNAL Coin, toplulukların kendi para birimlerini tasarlamasına, oluşturmasına ve bunlarla işlem yapmasına olanak sağlayacak bir çevrimiçi araç veya “oyun parkı” sağlamayı amaçlamaktadır. CryptoMines, kullanıcılarına uçsuz bucaksız bir evrenin parçası olmanın, stratejik oyunun heyecanının ve ETERNAL kazanmanın keyfini çıkarırken blok zincirindeki en büyük bilimkurgu oyunu olmayı hedeflemektedir.

Cryptomines (ETERNAL) Coin Özellikleri

ETERNAL, CryptoMines için yerel para birimi olarak hizmet etmektedir. Oyuncular, CryptoMines Marketplace’te işe alma, satın alma, satış yapma, işçilerin yaşamlarını uzatma, karakterleri ve uzay gemilerini basma gibi işlemler için ETERNAL kullanmaktadır.

Cryptomines (ETERNAL) Coin

Oyun, kullanıcılarına 3 ana kategori sunmaktadır. Buna göre oyuncular, uzay madencilik gemisi filosu kurabilir, maden işçici olabilir, değerli madenlerin bulunduğu gezegenler satın alabilirler. Oyuncular üç kategoriden birini seçebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  AVAX Fiyat Analizi: Düşüşlerden Kârlı Çıkar Mı?

Oyuncular madenlerden Eternal coin ve NFT kart ödülü kazanabilirler. Kazandıkları ödülleri satarak gelir elde edebilirler. Ayrıca oyun ekosisteminde NFT marketleri kurulabileceği gibi yatırımcılar da kendi NFT koleksiyonları oluşturabilirler. Oyundaki her alışveriş ETERNAL Coin üzerinden yapılmaktadır. Crypto Mines ekosisteminde kazanılan NFT kartları, Marketplace üzerinden Eternal coin’e çevrilebilir. Eternal Coin şifreleme ve güvenliği Binance Smart Chain blok zinciri altyapısı ile yapılmaktadır.

ETERNAL Coinin işlem gördüğü borsalar arasında PancakeSwap, BKEX, Gate.io ve Open Ocean bulunmaktadır. Eternal Coin Türkiye’de ise BtcTurk ve Paribu borsasında işlem görmektedir.

www.kriptobien.com,blockFi,nft, ada,bitget, cyrptomines

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.